POKAL MURSKE SOBOTE

V soboto 17.3.2018 je v Murski Soboti potekalo tekmovanje za starostne kategorije U14 in U16, katerega se je udeležil tudi judo klub Impol ter skupno osvojil 3.mesto med klubi.

Rezultati:

U14:

Pušnik Rea (-44)-1.mesto

Erker Miko (+66)-2.mesto

Kos Timotej (-46)-3.mesto

Škrinjar Maja (+63)-3.mesto

U16:

Cvirn Larisa (-63)-1.mesto

Brence Miha (-50)-2.mesto

Erker Aischa (-70)-2.mesto

Lenartič Michael (-81)-2.mesto

Križanec Gašper (-60)-3.mesto

Skela Nejc (+81)-3.mesto

Ravnjak Koželj Lovro (-81)-5.mesto

Bolko Urban (-50) -brez uvrstitve

Figek Timotej (-66)-brez uvrstitve

Čestitke vsem tekmovalcem za srčne borbe!

JUNIOR KOROŠKA OPEN

V soboto je potekal mednarodni turnir koroška open 2018 za mladince in mladinke, katerega se je udeležilo 145 judoistov in judoistk iz 10 držav.

Rezultati:

Mario Gašperič (-90)-5.mesto

Nejc Arbeiter (-60)-7.mesto

Tim Demšar (-73)-brez uvrstitve

Tadej Juhart (-66)-brez uvrstitve

Čestitke vsem udeležencem za srčne borbe!

POKAL ŽIROV

V soboto 10.3.2018 se je v športni dvorani OŠ Žiri odvijalo tekmovanje za starostne kategorije U12 in U14.

Rezultati:

U14:

Stojko Brina (-44) -1.mesto

Pušnik Rea (-44) -3.mesto

Škrinjar Maja (+63) -3.msto

Ravnjak Koželj Loti (-48) -5.mesto

Žnidarko Anže (-38) -brez uvrstitve

Kos Timotej (-46) -brez uvrstitve

U12:

Žnidarko Nejc (-35) -1.mesto

Potočnik Boštjan (-46) -3.meto

Štimec Žiga (-46) -3.mesto

Pušnik Ian (+55) -7.mesto

Vanček Luka (-42) -7.mesto

Škrinjar Kristjan (-35) -brez uvrstitve

Berdnik Alen (-38) -brez uvrstitve

Čestitke za osvojene dosežke!

 

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA MLADINKE IN MLADINCE (U21)

V nedeljo 4.3.2018 je v Kopru potekalo državno prvenstvo za mladinke in mladince. Dosegli so naslednje rezultate:

Teja Tropan (-57)-1.mesto

Mario Gašperič (-90)-2.mesto

Tim Demšar (-73)-3.mesto

Tadej Juhart (-66)- brez uverstitve

Iskrene čestitke!

POKAL GUŠTANJ

V soboto 17.2.2018 je potekalo tekmovanje za pokal Guštanja, katerega so se udeležili mlajši dečki ter dosegli odlične rezultate:

Rezultati:

Gaber Andraž(-42)-1.mesto

Pušnik Ian(+55)-1.mesto

Štimec Žiga(-46)-2.mesto

Vanček Luka(-42)-2.mesto

Potočnik Boštjan(-46)-3.mesto

POKAL LENDAVE

10.2.2018 je v Lendavi potekalo tekmovanje za starostne kategorije U21, U16 ter U12, katerega so se udeležili tudi naši judoisti ter dosegli odlične rezultate.

Rezultati:

U21:

Teja Tropan(-57)-1.mesto

Markovič Žan(-73)-1.mesto

Arbeiter Nejc(-60)-2.mesto

Demšar Tim(-73)-2.mesto

Juhart Tadej(-66)-2.mesto

U16:

Erker Aischa(-70)-1.mesto

Brence Miha(-50)-2.mesto

Križanec Gašper(-60)-2.mesto

Cvirn Larisa(-63)-3.mesto

Ravnjak Koželj Lovro(-81)-3.mesto

Skela Nejc(+81)-3.mesto

Bolko Urban(-50)-brez uvrstitve

Jug Primož(-55)- brez uvrstitve

Uršič Niko(-66)- brez uvrstitve

U12:

Vanček Luka(-42)-3.mesto

 

Čestitke vsem udeležencem za srčne borbe!

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA STAREJŠE DEČKE/DEKLICE IN KADETE/KADETINJE 2018

V soboto 27.1.2018 se je JK Impol udeležil DP v starostni kategoriji U14 in U18. V športni dvorani Šenčur smo osvojili 7 medalj in kar nekaj super uveratitev, katerim je malo zmanjkalo za medaljo.

Rezultati:

U18:

Luka Tropan (-66kg ) – 5. mesto

Nik Lončar (-73kg) – brez uvrstitve

Larisa Cvirn (-63kg) – b/u

U14:

Brina Stojko (-40kg) – 1.mesto

Blaž Rot (-60kg) – 2.mesto

Rea Pušnik (-44kg) – 3.mesto

Lea Koprivnik (-44kg) – 3.mesto

Maša Vanček (-48kg) – 3.mesto

Timotej Kos (-46kg) – 3.mesto

Maja Škrinjar (+63kg) – 3.mesto

Gregor Fideršek (-66kg) – 5.mesto

Lea Leskovar (-36kg) – 7.mesto

Miko Erker (+66kg) – b/u

Luka Ahej (+66kg) – b/u

Loti Ravnjak Kuželj (-44kg) – b/u

Anže Žnidarko (-38kg) – b/u

 

Čestitke vsem udeležencem za srčne borbe !

POHORSKI BATALJON

V nedeljo 21.1.2018 je v športni dvorani Slovenska Bistrica potekal 49.turnir za kadete in kadetinje ter člane za pokal pohorskega bataljona 2018.

Rezultati:

Člani:

Tadej Juhart(-66)-2.mesto

Tim Demšar(-73)-3.mesto

Nejc Arbeiter(-60)-4.mesto

Kadeti:

Luka Tropan(-66)-7.mesto

Nik Lončar (-73)- brez uvrstitve

POKAL KBV LENDAVE

V soboto 13.1.2018 se je judo klub Impol udeležil tekmovanja v Lendavi v starostni skupinah U12 in U14. Na katerem je osvojil 8 kolajn in kar nekaj super uveratitev, katerim je malo zmanjkalo za medaljo.

Rezultati:

U12:

Pušnik Ian(+55)-3.mesto

Štimec Žiga(-46)-3.mesto

Rod Eva(-48)-3.mesto

Tajnik Domen(-29)-7.mesto

Tajnik Klemen(-32)-brez uvrstitve

Škrinjar Kristjan(-35)-brez uvrstitve

Berdnik Alen(35)-brez uvrstitve

Brunčič Jaka(35)-brez uvrstitve

Vanček Luka(35)-brez uvrstitve

Potočnik Boštjan(-46)-brez uvrstitve

U14:

Rod Blaž(-60)-1.mesto

Pušnik Rea(-40)-2.mesto

Ravnjak Koželj Loti(-44)-2.mesto

Škrinjar Maja(+63)-2.mesto

Podgoršek Zoja(-32)-3.mesto

Koprivnik Lea(-44)-5.mesto

Ahej Luka(+66)-7.mesto

Erker Miko(+66)-7.mesto

Lončar Mai(-46)-brez uvrstitve

Kos Timotej(-50)-brez uvrstitve

Fideršek Gregor(-60)-brez uvrstitve

Leskovar Lea(-36)-brez uvrstitve

 

Čestitke vsem udeležencem za srčne borbe !