EVROPSKI POKAL PODČETRTEK

V soboto 25.5 in nedeljo 26.5 je v Podčetrtku potekal Evropski članski pokal, katerega so se udeležili tudi judoisti Judo kluba Impol.

Teja Tropan je v kategoriji -52 kg premagala Norvežanko Rubinstein in za tem Nemko Nordmeyer. Pot do medalje sta ji za las preprečili Francozinji Raynaud in Herate. S tem rezultatom je po dveh sedmih mestih letos dodala še peto in potrdila normo za mlajše člansko evropsko prvenstvo ki bo jeseni potekalo v Rusiji.

Žan Marković (-73kg) je zabeležil eno zmago in poraz .Tim Demšar (-73kg) in Nejc Arbeiter (-60kg) sta izpadla v prvem krogu .

V nedeljo je Vito Dragič v kategoriji +100kg slavil zmago nad Madžarom Woezulikom. S tem se je uvrstil v polfinale in premagal Nizozemca Kampena. V finalu pa mu večjih težav ni predstavljal niti Nemec Bouizgarne. Prepričljivo je stopil na najvišjo stopničko te kategorije.

V kategoriji -90 kg je Igor Potparič po zmagi in dveh porazih osvojil 9.mesto.

Iskrene čestitke